poniedziałek, 10 grudnia 2012

Koledzy wędkarze


Zarząd Koła nr 55 „Janowiak” informuje kolegów wędkarzy, że na posiedzeniu w dniu 06.12.2012 r., podjął jednogłośną decyzję o zakończeniu polemiki prowadzonej za pośrednictwem strony internetowej z dwoma członkami Zarządu Koła nr 6.
Nasza decyzja podyktowana jest wiedzą, iż do niczego to nie prowadzi, ponieważ Panowie K. każdą prawdę traktują tak, jak im wygodniej, przeinaczając fakty, głosząc swą wyższość nad innymi, co gorsza wierząc w nią. Biorąc pod uwagę, że każdy wędkarz ma prawo sam decydować, na podstawie doświadczeń, odczuć, sympatii i antypatii, do którego z Kół PZW chce należeć apelujemy: nie pozwólcie, by Koło nr 6 było nadal filią zamiejscową Koła nr 3, a Zalew janowski był tylko wiosennym poligonem doświadczalnym PZW.

Zarząd Koła PZW Nr 55 Janowiak

11 komentarzy:

 1. Zakończenie wojenki Giżki z Antoniakiem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Obraźliwe i nieprawdziwe komentarze nie związane z wędkarstwem będą usuwane..
  Zarząd Koła nr 55

  OdpowiedzUsuń
 3. W końcu ktoś zmądrzał, zwykle to tak bywa że mądrzejszy ustępuje głupszemu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Już pokasowaliście ?CENZURA!!!!! Tylko komplementy ? DZIADOSTWO !!! NIC SIĘ NIE ZMIENILIŚCIE!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Napisz coś na stronie 6-tki, co ich w oczy zakole i zobaczymy czy nie skasują...

  OdpowiedzUsuń
 6. Pisałem nie kasują , banują jak ktoś nawala na nich osobiście . Ale jak ich pytasz , odpowiadaja , choć nie jest po ich myśli . A tu śledze codziennie i ci drugi komentarz ginie . PO CO TE KOMENTARZE SĄ ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Pisz, nie obrażaj, a pytaj-osobiście lub przez telefon.... odpowiadają. A jak nie pasuje, to nie komentuj. Głupoty, takie jak: zawody dla swoich, itp, zawsze będą usuwane, bo to nieprawda.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak nieprawda , z ubiegłorocznych zawodów koło 55 listami sie chwaliło , a może teraz niech wstawią o zawodach spinningowych ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A o jakie listy chodzi... Bo na stronie nie znalazłem żadnych listów z zeszłorocznych zawodów, a jeśli chodzi o wyniki, czyli listę zwycięzców, zawodów spinningowych, to jest zamieszczona we wpisie. Czyżbym coś przeoczył?

   Usuń
  2. Zawody , jeździ tylko elita , a ABRAMKI CAŁĄ RODZINĄ FANTY PRZYWOŻĄ !!!!! OJCIEC , SYN NO I JESZCZE LESIU !!! A KTO TAM WIĘCEJ BYŁ ? PREZĘTY ZA KASKĘ KOŁA !!!

   Usuń
 9. OOOOOOOOO JUZ POKASOWANE WYPOWIEDZI.oOSTATNI RAZ TU JESTEM

  OdpowiedzUsuń